biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie
Produkty Ławki

Ławki na plac zabaw

Gdy dzieci bawią się na placu zabaw, dorośli mogą sobie w końcu wygodnie usiąść i poczytaj książkę lub oddać się rozmowie z innymi rodzicami. Dlatego właśnie w naszej ofercie nie mogło zabraknąć komfortowych ławek stalowych z siedziskami drewnianymi i HDPE w atrakcyjnej cenie.

Dostępne są ławki z lub bez oparcia, a także wyposażone w funkcjonalne podłokietniki. Wszystkie wyroby prezentowane w tej kategorii zostały zabezpieczone podkładem cynkowym, który skutecznie zabezpiecza je przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Malujemy je natomiast techniką proszkową z wykorzystaniem wysokiej jakości farby strukturalnej. Dzięki takim zabiegom nasze produkty charakteryzują się bardzo długą żywotnością oraz są niezwykle łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Wybierając wyposażenie placów zabaw dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa, mogą być Państwo pewni, że zostanie ono dostarczone i fachowo zamontowane bez naliczania dodatkowych kosztów. Na wszystkie nasze wyroby udzielamy aż 36-miesięcznej gwarancji – to chyba najlepsze potwierdzenie ich doskonałej trwałości.

ławka bez oparcia happyplacezabaw

ławka bez oparcia


ławka z oparciem happyplacezabaw

ławka z oparciem


ławka hdpe happyplacezabaw

Ławka z HDPE


ławka z podłokietnikami happyplacezabaw

Ławka z podłokietnikami