+48 669 847 714
 biuro@happyplacezabaw.pl
  Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn
  Nowy katalog
Happy Place Zabaw Happy Place Zabaw
Produkty
Happy Place Zabaw    Urządzenia na plac zabaw z atestem

Urządzenia na plac zabaw z atestem

Oferujemy
dogodne finansowanie i leasing
Wyposażenie placu zabaw z atestem od Happy to gwarancja wyśmienitego, aktywnego wypoczynku dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla zamawiającego.
Czytaj więcej
produkt

Unikalne wyposażenie placu zabaw w przedszkolu marki Happy

W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne urządzenia na place zabaw. Istotną grupą produktów Happy są niezwykłe certyfikowane place zabaw dla dzieci. Tworzy je liczne akcesoria do placu zabaw, które wspólnie tworzą wyjątkową całość. Najmłodsi użytkownicy naszych atestowanych placów zabaw doceniają w szczególności te urządzenia zabawowe, które stylizowane są na piracki statek, zamek lub wymagający tor przeszkód. Dzięki zastosowaniu różnobarwnych elementów każdy z naszych placów zabaw znajduje uznanie w oczach dzieci i zachęca do skorzystania ze zjeżdżalni, bujaków oraz drabinek. Zaprojektowane przez nas place zabawprzekonują najmłodszych do oderwania się od komputera lub tabletu i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników.

Urządzenia zabawowe – raj dla dziecka w bezpiecznym wydaniu

Umiejętnie urządzony plac zabaw powinien obfitować w wyposażenie placu zabaw, które przykują uwagę dziecka i sprawi mu wiele radości. Jako producent placów zabaw zapewniamy naszym klientom szeroki wybór tradycyjnych i nowoczesnych atrakcji – dostępne są u nas m.in. karuzele, huśtawki na plac zabaw z atestem, piaskownice, tablice na plac zabaw, trampoliny ziemne, bujaki czy linaria. Oprócz nich dostarczamy również wysokiej jakości wyposażenie dla małych i dużych fanów sportu. Dostarczamy solidne i wytrzymałe zestawy sprawnościowe, zestawy streetworkout oraz siłownie zewnętrzne - w tym również siłownie zewnętrzne dla dzieci. Na zrealizowanych przez nas placach zabaw mogą bawić się doskonale całe rodziny!

Trwałe i bezpieczne urządzenia na plac zabaw z atestem. Producent Happy

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas place zabaw i urządzenia charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnymi walorami wizualnymi. Wielką zaletą naszych atestowanych placów zabaw jest również fakt, że jest to certyfikowany sprzęt spełniający wysokie standardy bezpieczeństwa. Z tego powodu z naszych usług chętnie korzystają m.in. szkoły, przedszkola oraz władze samorządowe. Nasze place zabaw znajdziesz również w licznych ośrodkach wypoczynkowych.

Urządzenia na place zabaw dla dzieci z atestem

Jako producent placów zabaw dla dzieci dbamy o to, by nasze urządzenia zabawowe i ich poszczególne elementy były odporne na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantują to najwyższej jakości materiały. Równie istotne jest dla nas to, by nasze place zabaw były dostosowane do zróżnicowanych potrzeb dziecka. Plac zabaw to miejsce rekreacji, które pozwala na aktywny rozwój dzieci. To okazja do tego, by spędzać czas w gronie rodzinnym. Bo o ile place zabaw to przede wszystkim rozrywka dla dzieci, to dbamy również o wygodę dorosłych. Dostarczamy bowiem dodatkowe wyposażenie takie jak ławki, stoły i kosze na śmieci.
Nasi partnerzy