+48 669 847 714
biuro@happyplacezabaw.pl
Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn
  Nowy katalog

Produkty
Happy Place Zabaw    Produkty
Produkty
Oferujemy
dogodne finansowanie i leasing
Akcesoria do placu zabaw od Happy to gwarancja wyśmienitego, aktywnego wypoczynku dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla zamawiającego.
Czytaj więcej
Unikalne zestawy zabawowe marki Happy
W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne urządzenia na plac zabaw z atestem. Istotną grupą produktów Happy są niezwykłe zestawy zabawowe. Tworzą je liczne akcesoria na plac zabaw, które wspólnie tworzą wyjątkową całość. Najmłodsi użytkownicy naszych zestawów doceniają w szczególności te, które stylizowane są na piracki statek, zamek lub wymagający tor przeszkód. Dzięki zastosowaniu różnobarwnych elementów każdy z naszych projektów znajduje uznanie w oczach dzieci i zachęca do skorzystania ze zjeżdżalni, bujaków oraz drabinek. Zaprojektowane przez nas place zabaw przekonują najmłodszych do oderwania się od komputera lub tabletu i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników.
Piaskownice, karuzele, trampoliny – raj dla dziecka w bezpiecznym wydaniu
Umiejętnie urządzony plac zabaw powinien obfitować w akcesoria i urządzenia, które przykują uwagę dziecka i sprawią mu wiele radości. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór tradycyjnych i nowoczesnych atrakcji – dostępne są u nas m.in. różne rodzaje karuzel, huśtawek czy linariów. Oprócz nich dostarczamy również wysokiej jakości wyposażenie dla małych i dużych fanów sportu. Dostarczamy solidne i wytrzymałe zestawy sprawnościowe oraz przyrządy do ćwiczeń na otwartej przestrzeni. Na zrealizowanym przez nas placu zabaw mogą bawić się doskonale całe rodziny!
Trwałość i bezpieczeństwo, czyli znaki rozpoznawcze produktów Happy
Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas urządzenia i akcesoria na plac zabaw charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnymi walorami wizualnymi. Wielką zaletą naszych produktów jest również fakt, że jest to certyfikowany sprzęt spełniający wysokie standardy bezpieczeństwa. Z tego powodu z naszych usług chętnie korzystają m.in. szkoły, przedszkola oraz władze samorządowe.
Nasi partnerzy