biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie

Urządzenia na plac zabaw

Oferujemy wysokiej jakości urządzenia na plac zabaw z atestem, które pomogą stworzyć atrakcyjną i bezpieczną przestrzeń dla dzieci, gdzie będą chętnie spędzać wolny czas. Nasze certyfikowane zestawy zabawowe oraz inne proponowane produkty to idealne wyposażenie na place zabaw stworzone przez renomowanego producenta. Kolorowe konstrukcje dostarczają dzieciom rozrywki na świeżym powietrzu i równocześnie umożliwiają przyjemną integrację w grupie. 

Akcesoria do placu zabaw od Happy to gwarancja wyśmienitego, aktywnego wypoczynku dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Unikalne zestawy zabawowe marki Happy

W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne urządzenia na plac zabaw z atestem. Istotną grupą produktów Happy są niezwykłe zestawy zabawowe. Tworzą je liczne akcesoria na plac zabaw, które wspólnie tworzą wyjątkową całość. Najmłodsi użytkownicy naszych zestawów doceniają w szczególności te, które stylizowane są na piracki statek, zamek lub wymagający tor przeszkód. Dzięki zastosowaniu różnobarwnych elementów każdy z naszych projektów znajduje uznanie w oczach dzieci i zachęca do skorzystania ze zjeżdżalni, bujaków oraz drabinek. Zaprojektowane przez nas place zabaw przekonują najmłodszych do oderwania się od komputera lub tabletu i zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników.

Piaskownice, karuzele, trampoliny – raj dla dziecka w bezpiecznym wydaniu

Umiejętnie urządzony plac zabaw powinien obfitować w akcesoria i urządzenia, które przykują uwagę dziecka i sprawią mu wiele radości. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór tradycyjnych i nowoczesnych atrakcji – dostępne są u nas m.in. różne rodzaje karuzel, huśtawek czy linariów. Oprócz nich dostarczamy również wysokiej jakości wyposażenie dla małych i dużych fanów sportu. Dostarczamy solidne i wytrzymałe zestawy sprawnościowe oraz przyrządy do ćwiczeń na otwartej przestrzeni. Na zrealizowanym przez nas placu zabaw mogą bawić się doskonale całe rodziny!

Trwałość i bezpieczeństwo, czyli znaki rozpoznawcze produktów Happy

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas urządzenia i akcesoria na plac zabaw charakteryzowały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnymi walorami wizualnymi. Wielką zaletą naszych produktów jest również fakt, że jest to certyfikowany sprzęt spełniający wysokie standardy bezpieczeństwa. Z tego powodu z naszych usług chętnie korzystają m.in. szkoły, przedszkola oraz władze samorządowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.