biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie
Produkty Karuzele

Karuzele

Są nieodłącznym elementem każdego placu zabaw. Karuzele tarczowe, jak i krzyżowe zapewniają doskonałą zabawę, a także stymulują rozwój motoryczny dzieci. Jednostajne lub coraz szybsze kręcenie się w jedną lub drugą stronę sprawia najmłodszym niebywałą radość i jednocześnie rozwija ich zmysł równowagi oraz ogólną koordynację ruchową. Ponieważ są to urządzenia przeznaczone do użytku przez kilkoro dzieci jednocześnie, wspierają również interakcje między nimi i rozwój psychospołeczny.

Zamontowane w naszych rozwiązaniach, bezobsługowe łożyska sprawiają, że wprawienie w ruch karuzeli tarczowej lub krzyżowej nie wymaga praktycznie siły, a co za tym idzie, nie sprawia problemu nawet najmniejszym użytkownikom.

Dla różnych grup wiekowych

W naszej ofercie dostępne są modele tarczowe z siedziskami, z których korzystać mogą nawet niemowlęta wraz z rodzicami. Posiadamy też szeroki wybór propozycji dla starszych dzieci, w tym też takie, na których trzeba stać i, żeby samodzielnie wprawić w ruch urządzenie, odpychać się od podłoża nogą.