biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie

Place zabaw seria Statki

Dzieci uwielbiają historie z piratami w roli głównej – dzięki naszym produktom same mogą wcielić się w rolę zdobywców mórz i oceanów. Wszystkim, którzy chcą zapewnić najmłodszym niezapomniane wrażenia polecamy nasze zestawy zabawowe. Seria „statek” została zainspirowana pirackimi okrętami. Konstrukcje posiadają m.in. stery oraz mostki stylizowane na kapitańskie. Wiele modeli wyposażonych jest również we flagi, które są nieodłącznym elementem żeglarzy.

Seria „statek” idealnie nadaje się zarówno dla żądnych przygód chłopców, jak i lubiących odkrywać nieznane lądy dziewczynek. Niektóre z naszych zestawów zabawowych zawierają miejsce na piaskownicę, która w dziecięcej wyobraźni staje się morzem pełnym ciekawych gatunków ryb lub jaskinią, w której ukryty jest piracki skarb.

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa, dlatego nasze produkty wykonane są z wytrzymałej stali, która dodatkowo jest wzmocniona cynkowym podkładem. Podesty zabezpieczone są warstwą antypoślizgową, a śruby i nakrętki odpowiednimi zaślepkami. Do zamówionych konstrukcji dostarczamy również certyfikaty.

zestaw zabawowy elia happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Elia


zestaw zabawowy storm happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Storm


zestaw zabawowy robin happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Robin


zestaw zabawowy huck happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Huck


zestaw zabawowy kuter happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Kuter


zestaw zabawowy ducky happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Ducky