biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie

Place zabaw seria Nova

Dzięki połączeniu ze sobą kilku różnych urządzeń można zoptymalizować wykorzystanie dostępnej na placu przestrzeni, tworząc przy tym jednocześnie oryginalną atrakcję dla dzieci w różnym wieku. Proponowane przez nas zestawy zabawowe z serii “Nova” łączą w sobie w przemyślany sposób najbardziej popularne elementy wyposażenia, które umożliwiają najmłodszym rozwijać sprawność fizyczną, a także ich wyobraźnię oraz umiejętność funkcjonowania w większej grupie. Doskonale sprawdzą się zarówno na dużych przestrzeniach, jak i nieco mniejszych placach zabaw. Zestawy “Nova” to zawsze dobry wybór zapewniający dzieciom bezpieczną aktywność na świeżym powietrzu!

“Nova” - zestawy zabawowe maksymalnie wykorzystujące przestrzeń

W tej serii połączyliśmy ze sobą w ciekawy sposób różnego typu urządzenia. Proponujemy zarówno typowe tory sprawnościowe ze ściankami do wspinaczki, wiszącymi pomostami, zjazdami strażackimi czy też zjeżdżalniami, jak również rozwijający kreatywność i wyobraźnię maluchów wariant, którego bazę stanowi piaskownica oraz sklepik z jednospadowym dachem. Przemyślana konstrukcja oraz atrakcyjne dla dzieci wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że zestawy zabawowe “Nova” pozwalają w praktyczny sposób zagospodarować przestrzeń, która zachęci najmłodszych do aktywności fizycznej, gwarantując im przy tym nie tylko ciekawe wyzwania, lecz przede wszystkim dużo radości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci w różnym wieku oraz ich rodzicom w naszych propozycjach uwzględniliśmy także takie rozwiązania jak tablica do malowania kredą, ścianki moderacyjne czy też tablica OX.

Stworzone z myślą o najmłodszych

Oferowane przez nas urządzenia z tej serii to certyfikowane wyposażenie, które zaprojektowane zostało z myślą o umiejętnościach maluchów oraz ich wzroście. Dzięki temu, a także dzięki zastosowaniu trwałych materiałów w połączeniu z odpowiednią nawierzchnią będą one możliwie bezpiecznym miejscem do różnego typu aktywności.

Zestawy zabawowe serii “Nova” stworzą razem optymalnie wyposażoną przestrzeń dla maluchów lub też stanowić będą doskonałe uzupełnienie takich elementów jak huśtawki czy karuzele.

zestaw zabawowy moris happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Moris


zestaw zabawowy billy happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Billy


zestaw zabawowy filemon happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Filemon