biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie

Zestawy zabawowe seria " Classic "

Klasyczne rozwiązania bywają tymi najlepszymi. Dla wszystkich poszukujących sprawdzonych modeli świetnym rozwiązaniem będą nasze zestawy zabawowe. Seria “classic” to połączenie prostego projektu z nowoczesną, przyciągająca wzrok kolorystyką. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim zjeżdżalnie, drabinki oraz ścianki wspinaczkowe.

Zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu nie jest łatwym zadaniem. Kolorowe zjeżdżalnie oraz drabinki do wspinania mogą być świetną zachętą.

Seria “classic” wykorzystuje najprostsze, ale zarazem najbardziej lubiane przez najmłodszych elementy. Dostępne w tej kategorii produkty świetnie sprawdzą się w przypadku konieczności zagospodarowania niewielkiej przestrzeni lub wzbogacenia istniejącego placu zabaw o dodatkowe atrakcje.

Zestawy wykonujemy z gwarantującej trwałość stali. Materiał jest dodatkowo wzmocniony cynkowym podkładem i pomalowany farbą strukturalną. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, która obowiązuje przez 36 miesięcy. Bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzone jest certyfikatem.

zestaw zabawowy simple happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Simple


zestaw zabawowy multi happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Multi


zestaw zabawowy happy happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Happy


zestaw zabawowy elf happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Elf


zestaw zabawowy panda happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Panda


zestaw zabawowy easy happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Easy


zestaw zabawowy moby happyplacezabaw

Zestaw zabawowy Moby