biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie

Kosze na śmieci

Plac zabaw to nie tylko huśtawki, karuzele i piaskownice dla dzieci! Jako producent certyfikowanych elementów do tego typu obiektów, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest uwzględnienie w projekcie dostatecznej liczby koszów na śmieci. Produkty te powinny cechować się przede wszystkim dużą trwałością, ponieważ z doświadczenia wiemy, że są ulubionym celem wandali.

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo kosze na śmieci w bardzo różnorodnych wariantach kolorystycznych i wymiarach – malujemy je proszkowo specjalną farbą strukturalną wytrzymałą na blaknięcie. Dostępne są produkty pojedyncze lub podwójne – Duo II. Jako, że stal została zabezpieczona specjalnym podkładem cynkowym, produkowane przez nas wyroby są odporne na korozję i wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Niezależnie od tego, na jaki model się Państwo zdecydują, udzielimy Państwu aż 36-miesięcznej gwarancji. Warto w tym miejscu również podkreślić, że wszystkie produkty – w przeciwieństwie do konkurencyjnych firm – dostarczamy i montujemy bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

kosz na śmieci happyplacezabaw

Kosz na śmieci HDPE


kosz na śmieci duo II happyplacezabaw

Kosz na śmieci Duo II


kosz na śmieci KN1 happyplacezabaw

Kosz na śmieci KN-1


kosz na śmieci KN2 happyplacezabaw

Kosz na śmieci KN-2


kosz na śmieci KZ4 happyplacezabaw

Kosz na śmieci KZ-4


kosz na śmieci SMART happyplacezabaw

Kosz na śmieci SMART