biuro@happyplacezabaw.pl +48 669847714 Dys, ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn, woj. lubelskie
Produkty Stoły

Stoły

Idealne do gry w planszówki, warcaby, a także na chwilę odpoczynku od szalonej zabawy – stoły na place zabaw! To proste i niezwykle funkcjonalne elementy wyposażenia, które mogą służyć zarówno do zabawy, jak i do relaksu i przerwy na przekąskę oraz picie.

W asortymencie posiadamy bogaty wybór stołów, które zachwycają solidnym oraz estetycznym wykonaniem. Do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości, certyfikowane materiały, co daje gwarancję bezpieczeństwa w kontakcie z dziećmi.

Stawiamy na różnorodność. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować elementy małej architektury nie tylko dla przedszkoli czy szkół. Oferowane przez nas produkty z powodzeniem sprawdzą się również na osiedlowych placach zabaw, w parkach, a także w przydomowych ogrodach. Proponujemy między innymi stoły do gry w szachy/warcaby/chińczyka, ławostoły drewniane bądź HDPE i znacznie więcej! Wśród naszych propozycji znajdują się produkty nie tylko o różnych kształtach oraz wymiarach. Zadbaliśmy również o ciekawą, przyjemną dla oka kolorystykę.

stół do gry w szachy warcaby chińczyka happyplacezabaw

Stół do gry w szachy,warcaby,chińczyka


ławostół drewo happyplacezabaw

Ławostół drewno


ławostół hdpe happyplacezabaw

Ławostół hdpe


ławostół bajtel happyplacezabaw

Ławostół bajtel


ławostół bajtel 2happyplacezabaw

Ławostół bajtel 2


ławostół gucio happyplacezabaw

Ławostół gucio


ławostół maja happyplacezabaw

Ławostół maja